Moda ma wiele twarzy

Moda ma wiele twarzy
Od kilku lat systematycznie spotykam się z młodymi dziewczętami, które interesują się nowinkami modowymi, znajdują ubrania w przeróżnych miejscach, same szyją, prowadzą blogi.
Pamiętam pierwsze spotkanie, kiedy oczekiwałam oryginalnych panienek, wyszukanych kolorystycznych połączeń, niespotykanej na ulicach mody czy wręcz dziwactwa a zobaczyłam dziewczynki w wieku szkolnym, nie wyróżniające się specjalnie ubiorem. Tak przyznaję, przez pierwsze minuty spotkania byłam rozczarowana, na szczęście dziewczyny dostały temat, zaczęły przygotowywać stylizację i… Okazało się, że każda ma inną wizję i swoje osobiste podejście do tematu. Wyczarowane kreacje, fryzury i makijaż były różne, wiele z nich bym nie ubrała, o wielu nawet bym nie pomyślała, że można je tak zestawić, a dziewczyny wyglądały świetnie! Po spotkaniu, przeglądając zdjęcia zrozumiałam, że właśnie w różnorodności tkwi siła i piękno. Otworzyły mi się oczy na modę i jej wiele odmian. Kocham spotkania z moimi szafiareczkami… Dobrze, że spotykamy się regularnie 🙂
Dziewczyny, nauczyłyście mnie tolerancji i tego, że moda może byc interpretowana na wiele sposobów i mieć wiele odsłon, nie wszystkie muszą się nam podobać, ale dzieki temu nasze ulice nie są smutne, a my nie nosimy mundurków. Bardzo Wam dziękuję! Każda z Was jest dla mnie inspiracją i często zdarza się, że po naszym spotkaniu biegnę do sklepu by kupić ciuch, o którym wcześniej nawet bym nie pomyślała (no i cóż… Przebywając z Wami czuję się młodsza :)).
MG_6821
Wspólne zdjęcia zrobione na wrześniowym spotkaniu…. Czarno-białe klimaty
autor zdjęć: Sebastian Rudnicki/asmmedia.com
_MG_7056
523534_678288945515937_1452251238_n
_MG_7051
_MG_7057